Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 959688
  • Do końca roku: 171 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
 • Kalendarium

  Sobota, 2024-07-13

  Imieniny: Danieli, Irwina

Trzecie miejsce Zuzanny w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez UODO

14 czerwca 2024 roku odbyło się spotkanie podsumowujące XIV edycję ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa”. Wydarzenie to było nie tylko okazją do podsumowania działań prowadzonych w ramach programu, ale również do wręczenia nagród laureatom konkursów zorganizowanych przez Urząd Ochrony Danych Osobowych oraz do zwrócenia uwagi na istotne kwestie związane z ochroną prywatności i bezpieczeństwem dzieci w Internecie. 

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego otwarcia, w którym uczestniczyli przedstawiciele UODO oraz zaproszeni goście. W swoim przemówieniu, Prezes UODO podkreślił znaczenie edukacji w zakresie ochrony danych osobowych, szczególnie w dobie powszechnej cyfryzacji i rosnącej liczby zagrożeń w Internecie. Zwrócił uwagę na konieczność kontynuowania takich inicjatyw, które pomagają młodzieży i dzieciom zrozumieć, jak ważne jest dbanie o swoją prywatność. 

Kulminacyjnym punktem spotkania było wręczenie nagród laureatom konkursów organizowanych przez UODO. Wśród nagrodzonych znalazła się Zuzanna Hemmerling z naszej szkoły, która zdobyła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie polegającym na przygotowaniu plakatu pt. „Dbaj o siebie i swoich bliskich. Ochrona wizerunku w Internecie”. Zuzanna otrzymała dyplom oraz nagrodę rzeczową.  

Serdecznie gratulujemy Zuzannie tak ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych tak wysokich osiągnięć.