• Odwiedziny: 819665

Imieniny: Alfa, Leonii

Informacja dla Rodziców dotycząca zakupu podręczników do religii w klasach I – VIII i do języka niemieckiego w klasach IV – VI na rok szkolny 2022/2023

klasa 1

religia: ks. M. Wojtasik, ks. P. Płaczek "Pan Bóg jest naszym ojcem” (dwie części) (Wyd. św. Wojciech)

klasa 2

religia: ks. P. Płaczek “Chcemy poznać Pana Jezusa” (dwie części) ( Wyd. Św. Wojciech)

klasa 3

religia: (red.) ks. dr Paweł Płaczek  „Pan Jezus nas karmi” (dwie części) ( Wyd. Św. Wojciech)

klasa 4

j. niemiecki: G. Motta “Wir smart 1” (wyd. LektorKlett)

religia: J. Szpet, D. Jackowiak „Jestem chrześcijaninem” (Wyd. Św. Wojciech)

klasa 5

j. niemiecki: G. Motta “Wir Smart 2” (wyd. LektorKlett)

religia: ks. M. Wojtasik, s. B. Zawiślak  „Bóg szuka człowieka” (dwie części) (Wyd. Św. Wojciech)

klasa 6

j. niemiecki: G. Motta „Wir Smart 3” (LektorKlett)

religia: (red.) ks. dr Marcin Wojtasik; s. Beata Zawiślak Jezus nas zbawia (dwie części)  (Wyd. Św. Wojciech)

klasa 7

religia: (red.) ks. dr Marcin Wojtasik; s. Beata Zawiślak   „Bóg wskazuje nam drogę” (Wyd. Św. Wojciech)

klasa 8

religia: ks. J Szpet, D. Jackowiak „Aby nie ustać w drodze’ (podr. do II kl. gimnazjum)(wyd. Św Wojciech)

klasa 1

klasa 2

klasa 3

klasa 4

j. niemiecki: G. Motta “Wir smart 1” (wyd. LektorKlett)

religia: J. Szpet, D. Jackowiak „Jestem chrześcijaninem” (Wyd. Św. Wojciech)

klasa 5

j. niemiecki: G. Motta “Wir Smart 2” (wyd. LektorKlett)

klasa 6

j. niemiecki: G. Motta „Wir Smart 3” (LektorKlett)

klasa 7

klasa 8