Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Mamo! Tato! Jestem przedszkolakiem!

Dzień 17 listopada 2022r. pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy „Smyki” i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice 3-4 latków oraz Pani Dyrektor, Mirosława Graf, która przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej uroczystym pasowaniem każdego z nich. Mali artyści przygotowali też część artystyczną. Zaprezentowali przygotowane z dużą starannością piosenki, wierszyk oraz taniec. „Smyki” obiecały także zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem i słuchać pani, by być dzielnym przedszkolakiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal oraz słodki upominek.

Paulina Dąbrowska

fot. Patrycja Majewska