Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W ubiegłym tygodniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy we wszystkich grupach Dzień Babci i Dziadka. W pięknie udekorowanej hali sportowej przedszkolaki przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze, piękne tańce i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Zapraszamy do galerii.