Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

FESTYN RODZINNY

W ubiegłą niedzielę - 4 czerwca 2023r na terenach parku, przy pałacu w Pawłowicach odbył się festyn rodzinny. Po przerwie spowodowanej przez pandemię znów mogliśmy wrócić do tradycji wspólnej zabawy całej społeczności: nauczycieli, uczniów, pracowników szkoły oraz rodziców.  Przygotowano liczne atrakcje, m.in. występy uczniów, stoiska kreatywne przygotowane przez nauczycieli, zabawy sportowe, dmuchańce, przejażdżki kucykiem, pokaz szermierczy, pokaz tańca Hajdasz a także pokaz zawodników klubu sportowego KUK-SON. Mogliśmy skosztować pysznych wypieków i przekąsek przygotowanych przez naszych Rodziców, lodów serwowanych dla uczniów, a także zrobić sobie wakacyjne warkoczyki, czy umalować twarze. Dużo emocji wzbudzały fanty oraz losowanie nagród ufundowanych przez naszych sponsorów, w tym rower, który był główną nagrodą.

Wspaniała zabawa możliwa była dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali – organizując stoiska, piekąc ciasta, przygotowując pyszne przekąski, napoje czy sponsorując fanty.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, dzięki pracy których wspaniale bawiliśmy się na naszym festynie.

Jesteście wspaniali!