Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 2137610
    • Do końca roku: 207 dni
    • Do wakacji: 19 dni
  • Kalendarium

    Niedziela, 2026-06-07

    Imieniny: Ariadny, Jarosława

Gminny Turniej Szachowy klas 1-3 w Nowym Belęcinie

W piątek 29 maja w Publicznej Szkole Podstawowej w Nowym Belęcinie odbył się Gminny Turniej Szachowy dla klas 1-3. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Chwaliszewska, Amelia Gajowa, Wiktor Biernaczyk, Nikodem Nowak, Adam Justka, Kaja Wajs, Jan Urbanowski, Zofia Klupsch, Piotr Adamczak, Natalia Gajowa, Martyna Hoffmann i Oskar Kostrzewa. W kategorii klas pierwszych: II miejsce zajęła Amelia Gajowa, w kategorii klas drugich: II miejsce zdobył Adam Justka, a III miejsce Zofia Klupch, natomiast w kategorii klas trzecich: I miejsce zajęła Natalia Gajowa. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i zakładkę, a zwycięzcy puchar i nagrody rzeczowe. Gratulujemy! 

                                                                                                                                                                  Magdalena Ratajczak