- Odwiedziny: 2137610
- Do końca roku: 207 dni
- Do wakacji: 19 dni
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach
-
Statystyki
-
Kalendarium
Niedziela, 2026-06-07
Imieniny: Ariadny, Jarosława
Gminny Turniej Szachowy klas 1-3 w Nowym Belęcinie
W piątek 29 maja w Publicznej Szkole Podstawowej w Nowym Belęcinie odbył się Gminny Turniej Szachowy dla klas 1-3. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Chwaliszewska, Amelia Gajowa, Wiktor Biernaczyk, Nikodem Nowak, Adam Justka, Kaja Wajs, Jan Urbanowski, Zofia Klupsch, Piotr Adamczak, Natalia Gajowa, Martyna Hoffmann i Oskar Kostrzewa. W kategorii klas pierwszych: II miejsce zajęła Amelia Gajowa, w kategorii klas drugich: II miejsce zdobył Adam Justka, a III miejsce Zofia Klupch, natomiast w kategorii klas trzecich: I miejsce zajęła Natalia Gajowa. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i zakładkę, a zwycięzcy puchar i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!
Magdalena Ratajczak