- Odwiedziny: 2137594
- Do końca roku: 207 dni
- Do wakacji: 19 dni
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach
-
Statystyki
-
Kalendarium
Niedziela, 2026-06-07
Imieniny: Ariadny, Jarosława
Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wioski bez troski”
W czerwcu został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wioski bez troski", którego głównymi patronami byli: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia, Państwowa Inspekcja Pracy, Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, TVP. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe. W pierwszej kategorii klas 0-3 - trzecie miejsce zajęła Lena Nowak z klasy 3. Natomiast w kategorii klas 4-8 - pierwsze miejsce otrzymał Filip Ratajczak z klasy 7a, a drugie miejsce Borys Sadowski z klasy 6b. W kolejnym etapie wojewódzkim praca Filipa zajęła trzecie miejsce. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!
Magdalena Ratajczak