Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 2137594
    • Do końca roku: 207 dni
    • Do wakacji: 19 dni
  • Kalendarium

    Niedziela, 2026-06-07

    Imieniny: Ariadny, Jarosława

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wioski bez troski”

W czerwcu został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wioski bez troski", którego głównymi patronami byli: Ministerstwo Rolnictwa  i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia, Państwowa Inspekcja Pracy, Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, TVP. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe. W pierwszej kategorii klas 0-3 - trzecie miejsce zajęła Lena Nowak z klasy 3. Natomiast w kategorii klas 4-8 - pierwsze miejsce otrzymał Filip Ratajczak z klasy 7a, a drugie miejsce Borys Sadowski z klasy 6b. W kolejnym etapie wojewódzkim praca Filipa zajęła trzecie miejsce. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

                                                                                                                                                            Magdalena Ratajczak