• Do wakacji: WAKACJE!!!

Sobota, 2022-07-02

Imieniny: Kariny, Serafiny

Rozstrzygnięcie konkursu "Dla Mamy envelo.pl"

Klasa II w Oporówku brała udział w konkursie plastycznym, organizowanym przez grupę Poczty Polskiej - Envelo,

pod nazwą "Dla Mamy envelo.pl".

Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie i wykonanie pocztówki dla mamy i wysłanie jej w formie cyfrowej. W konkursie wzięły udział wszystkie dzieci w klasie. Klasa otrzymała wyróżnienie, a nagrodą jest przyznany  limit w wysokości 400 zł do wykorzystania na platformie Envelo. Dzieci będą poprzez tę platformę wysyłać neokartki dla swoich mam. Kartki będą przedstawiać wcześniej wykonane prace, zostaną wydrukowane i wysłane pod wskazane adresy.

Gratulujemy drugoklasistom!

Beata Lisiak