WYCIECZKA DO ZOO WE WROCŁAWIU

7 czerwca klasy 1 i 2 pod opieką wychowawczyń Beaty Lisiak i Renaty Szłapki ruszyły na wycieczkę do Wrocławia. Naszym celem było wrocławskie ZOO. Zwiedzanie odbywało się wg ustalonego planu, więc najpierw zwiedzaliśmy Afrykarium, po którym oprowadziła nas pani przewodnik, następnie terrarium, motylarnię i akwarium.

Potem znaleźliśmy się w ptaszarni, a stamtąd poszliśmy do pawilonów, w których mieszkają człekokształtne małpy. Emocji było sporo. Bardzo podobały nam się dostojne żyrafy i ogromne słonie. W dziecięcym zwierzyńcu mogliśmy pogłaskać i nakarmić owieczki.

Sklepik z pamiątkami to zawsze ważny punkt wycieczki. Tak było i tym razem. Każde dziecko przywiozło z wyprawy jakiś drobiazg, który będzie przypominał o tym niezwykłym miejscu.

W ZOO nawet lody smakowały wszystkim wyjątkowo. Pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do domu.

Beata Lisiak Renata Szłapka