Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia.

16 listopada pierwszoklasiści, ubrani w stroje galowe, niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia.

Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia.

Przed zaproszonymi gośćmi zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny. Pochwalili się swoimi talentami: recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz zatańczyli. Wykazali się wiedzą, jaką już zdobyli w szkole. Po nim wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Przysięgali sumiennie wywiązywać się z uczniowskich obowiązków i przynosić szkole dumę. Po ślubowaniu pani dyrektor Mirosława Graf dokonała aktu pasowania.

Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książkę ufundowaną przez Radę Rodziców oraz „Niezbędnik ucznia” od rodziców.

Joanna Jarus

zdjęcia: Katarzyna Szpurka