• Odwiedziny: 819506

Śremsong

Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej Śremsong.

W dniach od 15 do 21 maja 2023 r. trwał w Katolickim Centrum Edukacji  i Kultury im. św. Jana Pawła II w Śremie Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej Śremsong.  W tym roku odbył się już po raz 32, a związany jest  z obchodami urodzin św. Papieża Polaka.

W przesłuchaniach szkół podstawowych wzięły udział uczennice naszej szkoły - Jagoda Hemmerling, Patrycja Kowalska, Laura Maśląka i Zuzanna Hemmerling.

Dziewczyny zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, przepięknie wykonując piosenki o charakterze religijnym: Oceany, Schowaj mnie, Jesteś i Nie zastąpi Ciebie nikt.

Uczestnictwo w takim wydarzeniu pozwoliło naszym uczennicom na rozwijanie swojego talentu, zdobywanie nowych doświadczeń oraz było okazją do usłyszenia wielu innych młodych artystów, którzy podobnie jak one, kochają muzykę i czerpią z niej radość oraz inspirację. Przegląd był nie tylko wspaniałą przygodą, ale także okazją do formacji duchowej i dania świadectwa swojej wiary, dlatego, że był przepełniony modlitwą i wspominkami o życiu Jana Pawła II.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczennic i gratulujemy im wspaniałych występów!

Anna Marcinkowska