Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 867289
  • Do końca roku: 226 dni
  • Do wakacji: 33 dni
 • Kalendarium

  Niedziela, 2024-05-19

  Imieniny: Celestyny, Iwony

Życzenia Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dla ósmoklasistów

Drodzy Ósmoklasiści,

już dzisiaj jest ten wyjątkowy czas w roku szkolnym, kiedy to Wasza wiedza i umiejętności zostaną poddane próbie podczas egzaminów. W związku z tym chciałbym przekazać Wam kilka słów wsparcia i otuchy.

 

Egzamin sprawdza to, czego się nauczyliście, ale nie definiuje tego jakimi jesteście ludźmi. Pamiętajcie zatem, że każdy z Was jest wyjątkowy i posiada niezliczone talenty, które – jak głęboko wierzę - prowadzić będą Was do sukcesu.

Wierzę w Waszą siłę i determinację. Jesteście młodzi, pełni pasji i gotowi, by stawić czoła wyzwaniom. Niech ta wiara w siebie będzie Waszym przewodnikiem w ciągu tych trzech najbliższych dni.

Nawet jeśli momentami będzie trudno, to każde wyzwanie jest szansą na pokazanie, jak wiele możecie osiągnąć.

Nie zapominajcie też o odpoczynku i regeneracji. Zdrowy umysł i ciało, to podstawa sukcesu. Znajdźcie więc czas na chwilę relaksu, rozmowę z przyjaciółmi czy krótki spacer – to pomoże Wam zachować równowagę i zregenerować się.

Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia!

Rodzicom i Nauczycielom zaś dziękując za wsparcie, które okazują każdego dnia naszym Uczniom i swoim Dzieciom, życzę spokoju wewnętrznego, którego nic nie będzie zakłócać. Optymistyczne myślenie zawsze bowiem pomaga w osiąganiu sukcesów.

Z wyrazami szczerego wsparcia,
Wielkopolski Kurator Oświaty
dr Igor Bykowski