• Do wakacji: WAKACJE!!!

Sobota, 2022-07-02

Imieniny: Kariny, Serafiny

WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA KARCZMA BOROWA

28 kwietnia 2022 r. dzieci z klasy I i II wybrały się z wychowawczyniami na wycieczkę do Nadleśnictwa Karczma Borowa. Uczestniczyły tam w lekcji edukacyjnej prowadzonej przez panią Joannę Girtler, która bardzo ciekawie i przystępnie opowiadała o zwierzętach, pracy leśnika i zasadach zachowania w lesie. Dzieci obejrzały film przyrodniczy, a następnie odgrywały scenki dramowe, podczas których wspaniale się bawiły. Na koniec spotkania wszyscy otrzymali piękne książeczki. To był bardzo udany wyjazd.

Renata Szłapka,
                                                                                                                                                                                                          Beata Lisiak