Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Wycieczka do Uroczyska Nadolnik

30 maja 2022r. wszystkie dzieci z naszej szkoły wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do pobliskiego lasu. Mali miłośnicy przyrody, na trasie ścieżki edukacyjnej nabyli wiele cennych informacji o lesie, o rosnących tam drzewach i bytujących zwierzętach. Podczas leśnego spaceru dzieci nauczyły się także prawidłowego zachowania w lesie i szacunku do piękna leśnej przyrody. Zrozumiały znaczenie lasu dla ludzi i zwierząt. Doświadczyły, że las to źródło świeżego powietrza.

Kornelia Bocianowska

Teresa Górczak