Radosny Dzień Dziecka u Smyków i Misiów

1 czerwiec to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Już od rana na naszych milusińskich czekało mnóstwo atrakcji: PIŻAMA PARTY, piknik, wspólne zabawy ruchowe przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, plenerowe malowanie na folii czy zumba. Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech, każdy otrzymał słodki upominek. Nasze przedszkolaki na pewno na długo zapamiętają ten dzień.

Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości, spełniania marzeń każdego dnia i nieustannej ciekawości do odkrywania świata.

Kornelia Bocianowska

Teresa Górczak