SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z HODOWCĄ GOŁĘBI

9 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami wybrały się na pieszą wycieczkę do pana Adama Fortuniaka- lokalnego hodowcy gołębi. Dzieci z uwagą słuchały wiadomości na temat gołębi, poznały ich budowę i zwyczaje. Każdy przedszkolak miał okazję z bliska obejrzeć gołąbki i je pogłaskać. Pan Adam należy do Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych, jego gołębie biorą udział w lotach gołębiarskich i zdobywają wspaniałe puchary i dyplomy, które dzieci mogły podziwiać. Dziękujemy panu Adamowi za poświęcony czas, cierpliwość i podzielenie się swoją pasją.

Kornelia Bocianowska

Teresa Górczak