Pokaz szermierki.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się pokaz szermierki przygotowany przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kąkolewie  pod kierunkiem Przemysława Fogta. Wydarzeniem to było doskonałą okazją do zaprezentowania umiejętności szermierczych przez młodych adeptów tej sztuki. Uczniowie wykazali się bardzo wysokim poziomem techniki oraz refleksem, co świadczy o ich zaangażowaniu i ciężkiej pracy w trakcie treningów. Pokazy szermierki cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów, którzy nie tylko z zaciekawieniem obserwowali walki, ale także aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Pokazy szermierki z pewnością przyczyniły się do wzbudzenia zainteresowania tą sztuką walki wśród naszych uczniów oraz zachęcenia do podjęcia nauki szermierki. Warto podkreślić, że uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kąkolewie, dzięki takim wydarzeniom, mają okazję rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a jednocześnie cieszyć się zasłużonym uznaniem za swoje osiągnięcia.