Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 756514
    • Do końca roku: 305 dni
    • Do wakacji: 112 dni
  • Kalendarium

    Piątek, 2024-03-01

    Imieniny: Albina, Antoniny

Pracownicy

       Dyrekcja Szkoły

      Dyrektor Szkoły                            Mirosława Graf 

      Wicedyrektor Szkoły                    Waldemar Jarus

      Kierownik Filii                               Renata Szłapka

 

         Grono Pedagogiczne

  • Andersz Agnieszka                  język angielski
  • Andrzejewska Anna                 język niemiecki
  • Bednarczyk Danuta                 chemia
  • Błocian Marzanna                    edukacja wczesnoszkolna, logopedia 
  • Bocianowska Kornelia             wychowanie przedszkolne, nauczyciel zajęć rewalidacyjno - wychowawczych
  • Dąbrowska Paulina                  wychowanie przedszkolne
  • Dworniczak Karolina                bibliotekarz                       
  • Graf Mirosława                         historia, zajęcia rewalidacyjne
  • Jarus Joanna                            edukacja wczesnoszkolna, geografia
  • Jarus Waldemar                       wychowanie fizyczne
  • Kamińska Danuta                     wychowanie przedszkolne
  • Klimaszewska Daria                 matematyka
  • Lisiak Beata                              edukacja wczesnoszkolna
  • Majchrzak Karolina                  wychowanie przedszkolne, doradztwo zawodowe
  • Marciniak Katarzyna                pedagog specjalny, nauczyciel zajęć rewalidacyjno - wychowawczych
  • Marcinkowska Anna                 religia
  • Pietrzykowska Joanna             język polski
  • Poterek - Kukla Berandeta      wychowanie przedszkolne 
  • Radzimska Michalina               psycholog 
  • Ratajczak Magdalena               edukacja wczesnoszkolna, plastyka
  • Rosik Michał                             muzyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Szłapka Renata                        edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna
  • Ślusarz Renata                         język angielski
  • Tomiński Zbigniew                   wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  • Uminska Hanna                        biologia, przyroda, matematyka 
  • Urbańczak Kinga                      religia, historia, WOS
  • Żalik Karol                                 fizyka, informatyka
  • Żalik Monika                              język polski, nauczyciel zajęć korekcyjno - kompensacyjnych i rewalidacyjnych

 

      Kadra niepedagogiczna 

      Administracja 

  • Stachowiak Jolanta                 główna księgowa
  • Szymańska Małgorzata           sekretarz szkoły

      Obsługa 

  • Apolinarska Joanna                sprzątaczka
  • Fortuniak Bronisława              sprzątaczka
  • Jakubiak Anna                         opiekun dzieci i młodzieży
  • Kaczmarek Leokadia               sprzątaczka
  • Maciejewska Joanna               sprzątaczka
  • Matysiak Małgorzata               sprzątaczka
  • Rozwalka Maciej                      konserwator
  • Wróblewska Anastazja            sprzątaczka