Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Wycieczka do Nenufar Club w Kościanie

Dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Kościana, gdzie odbyło się spotkanie w klubie Nenufar pt. „Gdzie jest Mikołaj?”.

Po dotarciu na miejsce dzieci zostały powitane przez Gospodynię, która zaprosiła gości do swojego domu. Tam dzieci poznały Górala i tajemniczą postać – łosia o imieniu Henio. W takim towarzystwie dzieci ozdabiały pierniki, które na zakończenie wizyty zabrały do swoich domów. Oczywiście, nie zabrakło przy tym śpiewania świątecznych piosenek.

Następnie dzieci odwiedził kolejny gość Nufrik, który zaprosił uczestników spotkania do Siedziby Świętego Mikołaja. Każde dziecko miało okazje do rozmowy ze Świętym Mikołajem i otrzymało słodką niespodziankę. Pobyt zakończyliśmy w  sali zabaw Nufrik.

Bez wątpienia wycieczka wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój oraz dostarczyła wielu, niezapomnianych wrażeń!