Konkurs na plakat lub spot filmowy

Prezes UODO zaprasza uczniów do udziału  w konkursie na plakat lub spot filmowy.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy konkursowej pt. „Dbaj o siebie i swoich bliskich. Ochrona wizerunku w Internecie” w formie krótkiego spotu filmowego (maks. 30 sekund) lub plakatu zachęcającego do ochrony wizerunku w Internecie. Praca nie powinna zawierać wizerunków osób fizycznych.

Celem Konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do głębszego zainteresowania się ochroną prywatności i danych osobowych oraz pogłębienie refleksji na temat potrzeby ochrony wizerunku w Internecie. W Konkursie zostaną przyznane nagrody rzeczowe za zajęcie I-III miejsca w kategorii szkoła podstawowa (kl. I-VIII) oraz za zajęcie I-III miejsca w kategorii szkoła ponadpodstawowa.

Regulamin konkursu znajdują się w załączniku.