ZUZIA FINALISTKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO!!!

Nigdy nie rezygnuj z marzenia,

tylko dlatego, że zrealizowanie go wymaga czasu.

Czas i tak upłynie.”

Z radością informujemy, że uczennica klasy 8, Zuzanna Hemmerlingpo wielomiesięcznych zmaganiach została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego w roku szkolnym 2023/2024.

Konkurs składał się z trzech etapów i wymagał opanowania treści oraz umiejętności, określonych w podstawie programowej z języka polskiego dla szkoły podstawowej, ale także znajomości wielu zagadnień ponadprogramowych. W ostatnim etapie wojewódzkim Zuzia rywalizowała z 42 uczniami szkół podstawowych z całego województwa wielkopolskiego i osiągnęła bardzo wysoki wynik – 80%. Tym samym uzyskała tytuł finalistki, a także dodatkowe punkty na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Joanna Pietrzykowska