Rekolekcje wielkopostne

W dniach od 8 kwietnia do 10 kwietnia 2024r. Odbędą  się rekolekcje.

Plan rekolekcji w kościele:

8.00 – około 9.30 - kl. IV – VIII

11.00 – 12.00   kl. I – III i oddziały przedszkolne

Dni rekolekcji nie są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-opiekuńczych.

Uczniowie dojeżdżający i rozpoczynający rekolekcje od godz. 8.00, przyjeżdżają do szkoły zgodnie z planem, następnie pod opieką nauczyciela udają się na rekolekcje. Uczniowie miejscowi udają się bezpośrednio do kościoła. Klasy IV do VIII po rekolekcjach, pod opieką nauczyciela udadzą się do szkoły, gdzie będą kontynuować naukę według planu.

Uczniowie klas I- III i oddziały przedszkolne mają zajęcia od godziny 8.00 do 10.45 zgodnie z planem, następnie pod opieką nauczyciela udadzą się na rekolekcje Rodzice chcący bezpośrednio po rekolekcjach (godz. 12.00) odebrać dziecko proszeni są o poinformowanie o tym fakcje wychowawcy. Pozostałe dzieci wracają  do szkoły pod opieka nauczyciela, gdzie zostaną rozwiezieni według planu.