Rekolekcje wielkopostne

Informacja

W dniach od 8 kwietnia do 10 kwietnia 2024 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne w kościele w Pawłowicach. Dni rekolekcji nie są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-opiekuńczych. Uczniowie klas I i III, dzieci z grupy Misie mają zajęcia od godziny 8.00 do 10.45 zgodnie z planem, następnie jadą szkolnym autobusem pod opieką nauczycieli do kościoła, gdzie w godzinach 11.00 – 12.00 będą uczestniczyły w rekolekcjach. Najmłodsze dzieci z grupy Smyki pozostają w szkole i mają zajęcia zgodnie z planem. Po rekolekcjach dzieci wracają autobusem do szkoły, skąd będą rozwiezione do domów. Rodzice chcący bezpośrednio po rekolekcjach (godz. 12.00) odebrać dziecko proszeni są o poinformowanie o tym fakcie wychowawcy.