Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej PRYMA BIS

Sukces Kacpra!

6 kwietnia w Domu Kultury w Garzynie odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej PRYMA BIS. Na scenie swój talent wokalny zaprezentowali młodzi artyści z gmin powiatu leszczyńskiego. Jury wysłuchało ponad 70 wykonań w 10 kategoriach wiekowych: solistów i zespołów wokalnych przedszkola, klas I-III, IV-V, VI-VIII oraz szkół ponadpodstawowych. Zwycięzcy zostali nagrodzeni statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi. Nasz uczeń klasy 4a Kacper Perdon wyśpiewał II miejsce! Naszą szkołę przepięknie reprezentowali również Lena Nowak, Aleksandra Pietrzykowska, Jagoda Hemmerling, Zuzanna Hemmerling oraz Laura Maśląka. Uczniowie zostali przygotowani przez p. Magdalenę Ratajczak, p. Annę Marcinkowską oraz p. Michała Rosika.

Gratulujemy pięknych występów!

Fot. GCK Krzemieniewo, A. Marcinkowska