XXXI Cross Wagarowicza

We wtorek 23.04.2024r. w parku w Pawłowicach zorganizowano XXXI Cross Wagarowicza. Wzięli w nim udział przedszkolacy, uczniowie, nauczyciele i rodzice. Biegi odbyły się na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych. Wszyscy zawodnicy byli mocno zmotywowani do walki. Podczas zawodów panowała niezwykła atmosfera, gdyż każdy uczestnik doskonale wiedział, iż głównym celem zawodów jest połączenie rywalizacji z dobrą zabawą. Po zakończeniu biegów nastąpiło ogłoszenie wyników. Ze szkoły w Oporówku przedszkolaki z grupy Misie zdobyły 4 medale: Bartosz Juskowiak- miejsce II, Oliwia Skrzypczak- miejsce III, Wanessa Kowalczyk- miejsce V oraz Michalina Dudkowiak- miejsce VI. Pani dyrektor Mirosława Graf wraz z wójtem Gminy Krzemieniewo Radosławem Sobeckim wręczyli zawodnikom medale i dyplomy. Wszystkim dopisywały znakomite humory.