Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dnia 28.09.2021r. odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowe. W kategorii Igrzyska Dzieci dziewczęta oraz chłopcy zajęli 2 miejsce. Natomiast w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczyny zajęły   4 miejsce, a chłopcy 7 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Włodarczyk, Julia Nowak, Małgorzata Rozwalka, Michalina Kowalczyk, Patrycja Kowalska, Marika Sławińska, Karolina Grzegorzewska, Maria Kowalczyk, Nikola Józefiak, Kinga Dudkowiak, Patrycja Kozak, Aleksandra Suchanecka, Klaudia Jankowska, Jolanta Maćkowiak, Hubert Wilczek, Adrian Sławiński, Jakub Rosik, Bartosz Elsner, Filip Pietrzykowski, Miłosz Frenek, Dawid Rychter, Kamil Kowalski, Dominik Biernaczyk, Filip Śniegucki, Symeon Weiss, Kacper Musielak. Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych zawodów oraz życzymy dalszych sukcesów.