Kosmiczny projekt

Przy okazji omawiania tematów pod hasłem „Błękitna planeta” uczniowie klasy III b przygotowali prace dotyczące planet Układu Słonecznego. Powstało wiele ciekawych prac -od planet z plasteliny przez plakaty aż do makiet. Autorzy projektów prezentowali swoje prace oraz podzielili się z kolezankami i kolegami  informacjami na temat Układu Słonecznego. W ten sposób dzieci zdobyły wiedzę na temat kosmosu, nauczyły się szukać informacji w różnych źródłach i prezentowania swojego projektu przed klasą.

JoannaJarus