Pożegnanie Szkoły

24 czerwca był szczególnym dniem dla uczniów klas ósmych naszej Szkoły, ponieważ w tym dniu zakończyli oni naukę w Publicznej Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach i stali się jej absolwentami. W uroczystości zakończenia roku szkolnego klas ósmych uczestniczyli Wójt Gminy Krzemieniewo, Rodzice ósmoklasistów, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne. Podczas uroczystego apelu uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki nauczania otrzymali nagrody w postaci „Złotej Tarczy”. Wręczone zostały również świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, nagrody za 100% frekwencji oraz stypendia naukowe. Finalistom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych wręczono stosowne zaświadczenia Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Rodzice wyróżniających się uczniów otrzymali listy gratulacyjne a Ci najbardziej zaangażowani w życie szkoły podziękowania.

Naszym absolwentom życzymy powodzenia podczas rekrutacji i wielu sukcesów w nowych szkołach.

Renata Ślusarz, Karol Żalik