"Mała książka - wielki człowiek"

Instytut Książki w ramach kampanii „ Mała książka- wielki człowiek” przekazał każdemu uczniowi klasy pierwszej specjalną wyprawkę czytelniczą. W bibliotece szkolnej pierwszoklasiści uczestniczyli w zabawach i grach dotyczących różnych dzieł literatury dziecięcej przygotowanych przez p. Ewę Dąbrowską. Dzieci wykazały się dobrą znajomości treści książek, szczególnie wierszy i baśni.

Mamy nadzieję, że ciekawie i kreatywnie spędzony czas w bibliotece zachęcił małych czytelników do częstego sięgania po  książki i regularnego czytania, zarówno samodzielnego, jak i z udziałem najbliższych. Dziękujemy pani E. Dąbrowskiej za zaangażowanie i przeprowadzenie ciekawych zajęć, które na pewno rozbudziły wśród uczniów pasję czytania.

Joanna Jarus