Imieniny: Celestyny, Iwony

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji".

W lutym został ogłoszony Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji". Celem konkursu było pobudzanie kreatywności i wrażliwości twórczej dzieci i młodzieży. Poszerzanie wiedzy na temat otaczającego nas krajobrazu naturalnego – rzeki – jako obrazu tworzonego przez działalność pokoleń.  Kształtowanie świadomości ekologicznej, kulturalnej, historycznej oraz przynależności do tradycji regionu. Uczestnicy konkursu mieli przedstawić polskie rzeki, ich naturalne i historyczno – kulturowe dziedzictwo. Z naszej szkoły praca Oskara Sadowskiego, ucznia klasy 5 zakwalifikowała się na ogólnopolską  wystawę zorganizowaną w Domu Kultury w Łapach. Gratuluję.

Henryka Tobółka