Dzień Babci i Dziadka

26 stycznia odbyła się wyjątkowa uroczystość. Dzieci z klas I-III zaprosiły do szkoły swoje babcie i dziadków.

Pod kierunkiem swoich wychowawczyń: Marzanny Błocian, Magdaleny Ratajczak i Joanny Jarus przygotowały specjalny program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a także zatańczyły krakowiaka, Belgijkę i taniec z serduszkami. Dziadkowie mieli również okazję wysłuchać kolęd i piosenek wykonanych przez uczestników konkursu śpiewaczego w Kąkolewie. Na koniec życzenia dla wszystkich gości złożyła pani Dyrektor Mirosława Graf, a wnuki wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Uśmiechy i szczęście, które zagościły na twarzach babć i dziadków świadczą o tym, jak ważne dla wszystkich są takie spotkania.