• Odwiedziny: 841938

XXX CROSS WAGAROWICZA

W dniu 13.04.2023 r. w parku w Pawłowicach odbył się XXX Cross Wagarowicza. Na starcie stanęło 542 młodych zawodników, którzy zaprezentowali wysoki poziom sportowy i zaangażowanie w rywalizacji. Całe wydarzenie odbyło się w doskonałej atmosferze, a publiczność z zainteresowaniem śledziła zmagania młodych sportowców. Zawody rozegrano na różnych dystansach, w zależności od kategorii wiekowej. Dzieci z najmłodszych kategorii miały do przebiegnięcia krótszy dystans, natomiast starsi uczestnicy mieli do pokonania trudniejszą trasę. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i determinacją, co przyniosło im cenne doświadczenie i satysfakcję z osiągnięcia celu. Organizacja Crossu Wagarowicza przebiegła sprawnie i bez zakłóceń. Zawodnicy mieli zapewnioną odpowiednią opiekę medyczną, a na mecie czekały na nich napoje. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i gratulacje od organizatorów oraz publiczności, co z pewnością zmotywuje ich do dalszej pracy nad sobą i rozwijania swoich umiejętności sportowych. Zawody okazały się nie tylko doskonałą okazją do rywalizacji, ale także integracji i promocji zdrowego stylu życia wśród najmłodszych.