• Odwiedziny: 841976

Zawody sportowe klas 1-3

W dniu 17.04.2023 w Drobninie odbyły się zawody sportowe dla klas 1-3 z udziałem uczniów z naszej gminy. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i sportową postawą, co przyczyniło się do stworzenia wspaniałej atmosfery rywalizacji. W trakcie zawodów odbyły się konkurencje z różnych konkurencji takich jak biegi, skoki, rzuty oraz tor przeszkód. Uczniowie naszej szkoły wykazali się walecznością i determinacją. Największy sukces osiągnęli uczniowie z klasy trzeciej zajmując pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej po dogrywce z drużyną ze szkoły w Drobninie. Klasa pierwsza zakończyła zawody na drugim miejscu ustępując tylko jednym punktem reprezentacji z Drobnina. Drugoklasiści zajęli w zawodach trzecie miejsce. Dzięki tym zawodom udało się zintegrować społeczność szkolną oraz rozwijać umiejętności sportowe uczniów. Zawody sportowe dla klas 1-3 były doskonałą okazją do połączenia sportowej rywalizacji z integracją społeczną, a także do rozwijania zdolności sportowych uczniów.