Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Owocowe puchary

Ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia kulinarne klasy pierwszej to była prawdziwa uczta dla zmysłów. Dzieci pod opieką nauczyciela wspólnie przygotowywały przepyszne desery owocowe.

Na początku każdy uczeń wybrał swój ulubiony owoc, a następnie zaczął komponować własny deser.  Podczas przygotowywania deserów panowała wręcz euforia - każde dziecko chciało pokazać, jak doskonale potrafi  kreatywnie układać owoce w pucharku. Wszystkim udało się zrobić pyszne i przede wszystkim bardzo kolorowe desery. Dzieci były zachwycone swoimi dziełami i chętnie degustowały swoje dzieła. Zajęcia kulinarne w tym roku szkolnym to była niewątpliwie wspaniała okazja na rozwijanie kreatywności, współpracy i zabawy.