ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

4 września o godzinie 9.15 w Publicznej Szkole Podstawowej w Pawłowicach zainaugurowano nowy rok szkolny 2023/2024. W hali sportowej licznie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rodziców. Społeczność uczniowską, a w szczególności uczniów rozpoczynających naukę w klasie pierwszej, przywitała dyrektor szkoły - Pani Mirosława Graf Życzyła wszystkim wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Nie zabrakło również informacji związanych z rocznicą wybuchu II wojny światowej. Minutą ciszy uczczono pamięć tych, którzy oddali życie za ojczyznę, a wcześniej delegacja uczniów zapaliła znicze pod tablicą upamiętniającą poległych.  Po zakończeniu uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.