Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Nowości...

„Książka, to najlepszy przyjaciel człowieka, a biblioteka, to świątynia jego myśli” Cyceron

Czy widzieliście już nasze nowości?

W wypożyczalni polecamy:

„Lukrecja” – W świecie dorastającej Lukrecji rządzą kobiety – zwariowane, mądre, niezależne.  Seria ta otrzymała nominacje do tytułu najlepszej książki dziecięcej 2019 roku w plebiscytach Empiku i Lubimy Czytać – to najlepsza rekomendacja i powód dla którego już powinniście znaleźć się w bibliotece szkolnej.

„Enola Holmes” – To świetna seria książek dla wszystkich, którzy pokochali słynnego detektywa. Enola, podobnie, jak brat, lubi rozwiązywać zagadki i badać niewyjaśnione sprawy.

„Emi i Tajny Klub Superdziewczyn” – to seria książek dla SUPERDZIEWCZYN napisana przez Agnieszkę Mielech. Emi to dziewczynka taka, jak Ty – ma głowę pełną szalonych pomysłów. A ponieważ dziewczyny lubią tajemnice, to pewnego dnia powstaje Tajny Klub Superdziewczyn, którego tematem przewodnim staje się hasło: NIGDY WIĘCEJ NUDY!

Seria „Moi Bohaterowie” – dzięki tej kolekcji poznasz jak talent, wyobraźnia, siła charakteru umiejętność walki z przeciwnościami losu sprawiły, że bohaterowie książek zmienili świat na lepsze.

Komiksy serii „Marvel” – Lubisz Superbohaterów? My też! Dlatego właśnie w naszej bibliotece znajdziesz pozycje komiksów poświęcone naszym ulubieńcom, którzy dzielnie stawiają opór przeciw złoczyńcom chcącym zniszczyć świat.

Te i wiele innych, ciekawych nowości czekają na Was w bibliotece.

Odwiedź nas!