Konkurs plastyczny dla klas IV-VIII

"Biblioteka szkolna - moje szczęśliwe miejsce, w którym kwitnie kreatywność i wyobraźnia."

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczny dla klas IV-VIII.

Temat pracy: "Biblioteka - tu kwitnie wyobraźnia"

Zadaniem uczniów jest kreatywna interpretacja tematu pracy.

Praca powinna być wykonana w formacie A3 z elementami przestrzennymi.

Cele konkursu:

• zachęcenie uczniów do twórczego spędzania czasu wolnego;
  • rozwijanie umiejętności plastycznych;
  • rozbudzanie zainteresowania biblioteką szkolną;
  • promocja książki i biblioteki;                                                                                                                                                                                    Uczestnicy konkursu:
  • Uczniowie klas: IV - VIII                                                                                                                                                                                           Termin składania prac:
  • do 31 października 2023r.                                                                                                                                                                                       Komisja Konkursowa:
    1. O wyłonieniu zwycięzców Konkursu decyduje Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora.
    2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dwóch kategoriach: klasy IV-VI oraz klasy: VII-VIII
    3. Ocenie prac podlegać będzie oryginalność pomysłu, estetyka i jakość wykonania.                                                                               UWAGA!: Do pracy należy dołączyć metryczkę z imieniem, nazwiskiem, klasą oraz tematem pracy konkursowej.                                               Do konkursu przystępują uczniowie indywidualnie. Każdy może złożyć tylko jedną pracę.