„Spotkajmy się w gminie"

W środę 06.03.2024 r. uczniowie klasy VIII uczestniczyli w spotkaniu, w Gminnym Centrum Kultury w Krzemieniewie. Przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Lesznie przeprowadzili zajęcia - „Spotkajmy się w gminie".

W trakcie zajęć przedstawiona została oferta Punktu Rozwoju Kariery oraz usług Powiatowego Urzędu Pracy w Lesznie. Uczniowie uzyskali informacje, gdzie i jak skorzystać ze wsparcia w planowaniu swojej kariery. Dowiedzieli się również, jakie możliwości niesie zgłoszenie się do udziału w projekcie pilotażowym pn. „Innowacyjność - rozwój - kompetencje/ Punkt doradztwa dla młodzieży". Zapoznali się także z szeroką ofertą niekonwencjonalnych metod wspierających podejmowanie lub powrót do aktywności zawodowej.