Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Drużyna Segregolandii - misja ratunkowa

Dnia 19 kwietnia uczniowie klasy pierwszej pojechali do Domu Kultury w Garzynie, aby obejrzeć przedstawienie pt. "Drużyna Segregolandii - misja ratunkowa"  przygotowane przez  Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego, dotyczące zasad prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi. Prawidłowe sortowanie odpadów, to nie tylko dobry nawyk ale też ważny obowiązek, którego należy uczyć dzieci już od najmłodszych lat. Taką okazję stworzył uczniom klasy 1 Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego. Sztuka teatralna  połączona z edukacją przybliżyła dzieciom, jak prawidłowo należy dbać o środowisko.

Magdalena Ratajczak