Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 867373
  • Do końca roku: 226 dni
  • Do wakacji: 33 dni
 • Kalendarium

  Niedziela, 2024-05-19

  Imieniny: Celestyny, Iwony

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

W dniu 23 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Uroczystość ta rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. NMP Śnieżnej w Pawłowicach. Następnie o godzinie 9:00 w szkole, w hali sportowej miał miejsce uroczysty apel, podczas którego wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem dla uczniów klas I-VII oraz stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe dla uczniów klas V-VII. 

O godzinie 12:00 odbyła się ceremonia pożegnania uczniów klas VIII, na której pojawili się zaproszeni goście, Wójt Gminy Krzemieniewo Radosław Sobecki oraz proboszcz Jan Roszyk. 

Pani Dyrektor Mirosława Graf wraz z wychowawcami wręczyła uczniom świadectwa, nagrody książkowe, a rodzicom listy gratulacyjne i podziękowania. Uczniowie wykonali wzruszające  przedstawienie artystyczne, którym podziękowali nauczycielom oraz rodzicom za trud włożony w ich edukację oraz wychowanie.  

W tym szczególnym dniu Pani Dyrektor Mirosława Graf oraz cała społeczność szkolna podziękowała  pani wicedyrektor mgr Marii Gubańskiej za 42 lata wzorowej, godnej do naśladowania i owocnej współpracy oraz pani mgr Ewie Dąbrowskiej za pomyślne współdziałanie na rzecz placówki. Panie w tym roku przeszły na zasłużoną emeryturę.  Nie obyło się bez łez i chwili wzruszeń. 

Życzymy Wam wszystkim, drodzy Uczniowie, wspaniałych, radosnych i bezpiecznych Wakacji :)