Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

BOOK TRAF, czyli daj się zaskoczyć!

Jednak wszyscy lubimy niespodzianki! Można było przekonać się o tym podczas grudniowej akcji Book Traf. Wielu uczniów skusiły książkowe nowości i bestsellery ukryte w paczkach pięknie zapakowanych i opatrzonych hasłem przewodnim. Z przygotowanych zestawów książek można było wybrać tylko ten jedyny, który zwrócił szczególną uwagę czytelnika. Zabierał więc go do domu, tam rozpakowywał i… poznał tajemnicę ukrytą w środku.

Było magicznie, zwłaszcza że wszystko działo się w już przedświątecznej atmosferze.

Jakie literackie tajemnice i historie kryły się w paczkach pod hasłami?:

„Niebezpiecznie na pustyni”, „Niejedno imię…”, „Kosmos i ciemna strona mocy”, „Bohaterowie z dziobem”, „Nie Mikołajek”, „Dla leniuszków”, „Dziewczyński świat”, „Najlepszy przyjaciel człowieka”, „Detektyw to ja” i inne.