Dzień Dziecka w klasie I i II

Jak co roku 1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Najpierw wszyscy uczniowie uczestniczyli w klasowym pikniku, który wyjątkowo odbył się w sali lekcyjnej. Następnie były zabawy z piłkami na świeżym powietrzu, zabawy z chustą animacyjną, malowanie kredą, puszczanie baniek mydlanych i upragniony pobyt na placu zabaw. Smakołyki ufundowali rodzice. To był wspaniały dzień.

Z tej okazji składamy wszystkim dzieciom wiele serdecznych życzeń, samych pięknych dni, pełnych słońca, zabawy i dobrego humoru!

Beata Lisiak, Renata Szłapka